Niebieska posadzka


Kolorowa betonowa posadzka to coraz bardziej popularny trend w dekoracji pomieszczeń. Posadzki mogą być barwione, malowane, zabarwiane przecierkami i tworzyć podłogę odpowiadająca  indywidualnym gustom. Takie posadzki pojawiają się w sklepach, modnych restauracjach, biurach  i domach na całym świecie. Barwienie posadzek betonowych daje  niezliczone opcje wystroju wnętrz, w tym prawie nieograniczone w doborze wzorów, kolorów posadzki. Dodatkowo takie posadzki korzystne dla zdrowia, gdyż tworzą antyalergiczną, gładką, jednorodną, łatwą do utrzymania w czystości podłogę.

Jednym z najczęstszych miejsc gdzie możesz zobaczyć dekoracyjny betonu posadzka jest pod nogami. Czy to barwione kwasem witraże, malowane lub nacinane wzory, nakładki microtopping -wszystkie posadzki betonowe oferują szeroki zakres możliwości dekoracji w przeciwieństwie do innych materiałów. Posadzka betonowa, czasami określana jako posadzka cementowa, nie musi być szara i nudna. Teraz barwienie betonu lub stosowanie faktur, wzorów, nacięć itp., może wnieść nową jakość do tego tradycyjnego podłoża. Beton może być tak zaprojektowany lub tak naturalnie barwiony, że płynnie łączy się z innymi elementami w pomieszczeniu – często nie zdajesz sobie nawet sprawy, że jest to betonowa podłoga, ta na której stoisz!

Efekt niebieskiej podłogi można uzyskać bardzo prosto stosując barwne polimery Rembrandt , którymi dekoruje się posadzkę. Niebieski polimer Rembrandt powinien być następnie zabezpieczony jednym z kilku produktów z linii Rembrandt, co wyciągnie barwy i nada posadzce trwałość, odporność i połysk.

Zobacz jak różnorodna może być posadzka w kolorze niebieskim.

 

04 Apr 2011, Napisany przez admin w dziale artykuly,przewodniki, . Tagged , ,

Doceniasz post?

Podziel się informacją:

  • fb
  • twitter

  • Nasz Twitter

    • ...loading Twitter Stream
  • Najnowsze posty

  • Połącz z facebookiem

http://arel.pl/wp-content/themes/press