World of Concrete 2015 targi Las Vegas .


http://www.kemiko.com/

Targi World of Concrete w USA to jedna z największych i najważniejszych imprez tego typu w branży betonowej. Swoje stoiska targowe prezentują liczni producenci maszyn, narzędzi do nacinania i teksturyzowania oraz  obróbki betonowych powierzchni oraz wytwórcy  barwników, wosków, impregnatów i  żywic do dekoracji i zabezpieczania betonu, w tym również firma Kemiko USA, której jesteśmy dystrybutorem na terenie kraju. W b.r. mieliśmy okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Firma Kemiko prezentowała swoje produkty w niezwykły sposób. Ich koliber to dekoracja w polimerach Rembrandt, która oglądana w okularach 3D  ukazywała swój pełen urok. Zarówno żywe i piękne kolory, jak również przestrzenne walory dekoracji sprawiły, że stoisko cieszyło się dużym powodzeniem.

dekoracja 3D polimery Rembrandt Kemiko

Również inne przykłady dekoracji betonowych powierzchni przy użyciu produktów Kemiko wzbudzały zainteresowanie, swoją elegancją i jakością.

8 7

Firma Kemiko przygotowała także prezentację na żywo – pokaz przygotowania dekoracji posadzki betonowej z barwnieniem naciętych wzorów przy użyciu barwników reaktywnych.

Targi World of Concrete to wydarzenie, które z roku na rok jest coraz bardziej popularne, gdyż pozwala na zaznajomienie się z najnowszą technologią i trendami w branży. Zobacz galerię zdjęć.

Nasz firma także organizuje prezentację produktów Kemiko – zapraszamy 28 marca 2015 roku- zgłoszenie tutaj.

10 Mar 2015, Napisany przez admin w dziale artykuly, .

Doceniasz post?

Podziel się informacją:

  • fb
  • twitter

  • Nasz Twitter

    • ...loading Twitter Stream
  • Najnowsze posty

  • Połącz z facebookiem

https://arel.pl/wp-content/themes/press