Foto posadzki.


foto posadzki 1
W branży posadzkowej zapanowała moda na foto posadzki.

 

 

 

 

Znajomość techniki wykonania oraz odpowiednie żywice, które posiadamy w naszej ofercie posadzkowej, dają możliwości tworzenia niepowtarzalnego obrazu o dowolnym kształcie i wymiarach na powierzchni posadzek o dowolnej wielkości.

Foto posadzki są wprawdzie jedną z wielu możliwości wykonania posadzek dekoracyjnych, ale na pewno są atrakcyjną alternatywą dla wielu innych rodzajów posadzek.

Rzeszowska firma Maestro Decoratore z naszego Teamu Posadzkowego, postanowiła specjalizować się w posadzkach dekoracyjnych z szczególnym naciskiem na foto posadzki.

Jak każda tego typu praca powinna rozpocząć się od przygotowania powierzchni. Jest to ważny element, gdyż równa i gładka powierzchnia przy foto posadzkach jest wymagana. Zależnie od stanu istniejącej posadzki powinno przyjąć się odpowiedni sposób przygotowania powierzchni.

Przy nowych posadzkach wystarczające może być szlifowanie. Jeśli jest to remont istniejącej starej posadzki, może być wymagana cienkowarstwowa nakładka cementowa o odpowiedniej wytrzymałości w celu wzmocnienia i wyrównania powierzchni.

foto posadzki 3   foto posadzki 4

Mając przygotowaną nakładkę cementową, można przystąpić do przygotowania powierzchni. Powinno używać się odpowiednich do wielkości powierzchni posadzki urządzeń i narzędzi.

foto posadzki 5  foto posadzki 6

Kolejnym etapem jest osadzenie obrazu. Jest to ważny element z uwagi na konieczność dopasowania i odpowiednie jego ułożenie na powierzchni .

foto posadzki 7

Po wykonaniu pozostałych prac związanych z osadzeniem w żywicy wybranego zdjęcia
i zabezpieczeniem powierzchni kolejną warstwą żywicy oraz woskiem tworzącym tzw. powierzchnię ścieralną,uzyskujemy posadzkę dekoracyjną o unikatowym, wybranym wyglądzie. Stosując tą technikę nie napotkamy na żadne ograniczenia w zakresie wyglądu, kolorów czy planowanego efektu. Jeśli zachodzi potrzeba, można taki obraz czy zdjęcie stworzyć lub zmodernizować już wybrany obraz, poddać go obróbce graficznej i uzyskać w ten sposób pożądany w projekcie efekt posadzki. W podobny sposób można tworzyć takie obrazy na ścianach, a przy użyciu odpowiednich żywic zatapiać je nawet na pionowych powierzchniach narażonych na działanie wody, jak choćby w kabinach prysznicowych.

foto posadzki 8

foto posadzki 9

Zależnie od zastosowanych produktów żywicznych z naszej oferty posadzkowej, możemy tą techniką wykonywać foto posadzki wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Jak wygląda to w praktyce, można obejrzeć na krótkiej relacji filmowejyoutube-logo-full_color
Dla zainteresowanych -podajemy kontakt do firmy, która udostępniła nam foto relację
z tworzenia foto posadzki :
Maestro Decoratore, kontakt@maestrodecoratore.pl , tel. 503157856 .

14 Apr 2017, Napisany przez admin w dziale artykuly,posadzki - rembrandt, .

Doceniasz post?

Podziel się informacją:

  • fb
  • twitter

  • Nasz Twitter

    • ...loading Twitter Stream
  • Najnowsze posty

  • Połącz z facebookiem

https://arel.pl/wp-content/themes/press