04 Apr 2011, Posted by admin

nasze produkty

 OIKOS 

Produkty OIKOS to stylowe, trwałe i doskonałe wyroby, zaspakajające wymagania zarówno tych, którzy kultywują tradycję, jak i preferujących nowoczesne wzornictwo i technologię współczesnej architektury.Linia Oikos zawiera całą gamę wodorozcieńczalnych, bezpiecznych dla człowieka i środowiska linii produktów do wnętrz, elewacji, drewna i metalu. To również produkty służące dekoracji, konserwacji, ochronie a także uzdrawianiu ścian. Włoski producent farb, tynków, stiuków OIKOS postawił na zdrowie i ekologie produkując nowoczesne i wysoce dekoracyjne farby.

Nasza firma prowadząca działalność na rynku podkarpackim jest od wielu lat przedstawicielem i sprzedawcą produktów OIKOS.

KEMIKO

Znakomitym uzupełnieniem oferty handlowej jest linia barwników polimerowych i reaktywnych do dekoracji powierzchni betonowych.Nasza firma z entuzjazmem wprowadza produkty amerykańskiej firmy KEMIKO. Barwne, eco – przyjazne polimery, barwniki reaktywne oraz produkty do zabezpieczania powierzchni betonowych są wytworem technologii XXI wieku, nowością na rynku USA, a obecnie możemy je zaoferować polskim klientom.

Firma KEMIKO, której jesteśmy krajowym przedstawicielem, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu oferuje najwyższej jakości dekoracyjne barwniki wraz z polimerami uretanowymi, poliuretanami, woskami i emulsjami do zabezpieczania i odnawiania malowanej powierzchni betonu. Malowane posadzki REMBRANDT to trwała i ekonomiczna nowość, dająca nieograniczone możliwości wzornicze i kolorystyczne przy aranżacji posadzek betonowych.

ORAC DECOR

Dekoracyjne wykończenie pomieszczeń umożliwia bogata kolekcja sztukaterii wewnętrznej i zewnętrznej ORAC DECOR®. Charakteryzuje się ekskluzywną, zależną od wzoru tradycyjną lub nowoczesną elegancją, tworzoną zgodnie z wymogami współczesnej technologii. Jesteśmy dystrybutorem wyrobów tej firmy. Linia ta, tworzona z polimerów lub duropolimerów to produkty o doskonałej jakości i wyjątkowej wytrzymałości.

Zapraszamy! Zadzwoń tel. 17 865 44 93

  • Nasz Twitter

    • ...loading Twitter Stream
  • Najnowsze posty

  • Połącz z facebookiem

https://arel.pl/wp-content/themes/press